WIOSNA, ŚWIĘTA I WIELKI POWRÓT

Wiosna

Witajcie po 2 miesiącach przerwy! Wiosna zagląda już każdym oknem i mam nadzieję, że zarówno Wam, jak i mnie przyniesie wiele dobrego. 

Tym, którzy dopiero co tu trafili spieszę wyjaśnić, że moja tak długa nieobecność i poważne zaniedbania w blogowaniu były spowodowane przygotowaniami do egzaminu adwokackiego. Na szczęście i to już za nami, na wyniki musimy jeszcze trochę poczekać, ale jestem dobrej myśli. Jeżeli nie zdam, uznam, że jest to w pełni uzasadnione, bo nawet nie będę wiedziała, z jakiego powodu… 😉

Przyznaję, że pierwszy wpis po tak długiej przerwie sprawia mi nieco trudności. Pomysłów jest dużo, mam nadzieję, że nie stracę dotychczasowego polotu (tak w ramach skromności 😉 ) i będziecie nadal chętnie tu zaglądać.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzę też wszystkim moim Czytelnikom błogosławionego czasu. Pamiętajcie, że brudne okna to nie koniec świata i że najważniejsze jest to, byśmy potrafili dostrzec przez nie drugiego człowieka i przychodzącego w nim Boga.

wiosna

Znajdźcie czas dla rodziny i dla siebie. Jeżeli są sprawy, których dotąd nie poukładaliście – może to odpowiedni moment.

Spokojnych i pełnych miłości Świąt życzy Wam

 Ruda 😉 

Może spodoba Ci się też:

1 komentarz

  1. I jest, długo oczekiwany i wytęskniony pierwszy wpis, miałam przeciek, że będzie ;-). Wesołego alleluja!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *