STRÓJ DNIA – SŁONECZNA NIEDZIELA

Witajcie po raz kolejny! Mam nadzieję, że Wasza niedziela jest równie słoneczna, jak moja. Przepraszam, czy to już wiosna??? Rzut oka na termometr za oknem… Hmm, chyba jeszcze nie… Ale to przecież nie powstrzyma nas przed wyjściem z domu! Jak mówi moja córka: “Kurtę mam, czapę mam, rękawiczki… Mama! Rękawiczki! Z reniferem!!”

Ja niestety nie mam rękawiczek z reniferem, ale mam mój ogromny czerwony szal 😀 Jest to zdobycz z wyprzedaży w Reserved, która okazała się strzałem w dziesiątkę i hitem moich ostatnich dni. Tak więc zabieramy renifery i trofeum z Reserved i wyruszamy w kierunku południowego słońca!

Pogoda w ten weekend naprawdę sprzyja spacerom, choć nastrój psuje trochę wszechogarniający smog.

Na zdjęciu możecie też zobaczyć kurtkę z H&M – jest sprzed kilku sezonów, ale jakoś nie potrafię się jej pozbyć – i klasyczne czarne proste spodnie (rurki, odejdźcie wreszcie do lamusa!!).

Torebka firmy Promod, mała listonoszka – jeden z moich ulubionych fasonów, rękawiczki – Sinsay.

Mam nadzieję, że te wpisy Was przede wszystkim zainspirują – nie do modowych szaleństw, w których na dłuższą metę ciężko wyjść na ulicę, ale do ożywienia nieśmiertelnej klasyki, która w połączeniu z dodatkami oddającymi Wasz charakter nada Waszym stylizacjom odrobiny fantazji i sprawi, że poczujecie się we właściwym miejscu i we właściwym stroju.

Może spodoba Ci się też:

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *