FADOLANDIA – RAJ NIE TYLKO DLA DZIECI

Kulki fadolandia

Dziś wyjątkowy wpis. Wyjątkowy z dwóch powodów. Po pierwsze, w ostatnią sobotę spotkałam się z najlepszą Przyjaciółką czasów podstawówki. Nie byłoby w tym może nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że ostatni raz widziałyśmy się na moim ślubie… 5 lat temu… Po drugie, na wyjątkowość spotkania wpłynęło miejsce, w którym do spotkania doszło: FADOLANDIA.

Logo Fadolandia

“Fadolandia to najciekawsze w swoim rodzaju miejsce, gdzie możesz przenieść się w Krainę Fantazji, Radości i Śmiechu. Moc zabawy, dużo ruchu, kolorowe wnętrze, szybkie zjazdy, kąpiel w kulkach, salki pełne urodzinowego konfetti, specjalni goście z  bajkowego świata, gry i zabawy, kolorowe charakteryzacje i stroje jak w teatrze, baloniki jak zwierzątka.”

Co więcej, pyszna kawa dla rodziców, którzy wreszcie mogą usiąść i porozmawiać, bo do dyspozycji dzieci pozostaje niemal 700 m2 przestrzeni pełnej atrakcji. A to wszystko pod opieką wspaniałych animatorek.

Małpi gaj fadolandia

Zjeżdżalnie fadolandia

Automaty fadolandia

Zjeżdżalnia Fadolandia

Również dla najmłodszych nie zabraknie tu atrakcji – piętrowy domek, sprzęty do nauki chodzenia i największa atrakcja w oczach mojej córki – w pełni wyposażona kuchnia (i to nie jedna 😉 ):

Kuchnia fadolandia

Chodziki fadolandia

Basenik Fadolandia

Klocki Fadolandia

Stoliki Fadolandia

Każdy zakamarek jest tu nie tylko czysty i zadbany, ale przemyślany w taki sposób, by uszczęśliwić najbardziej wymagających małych Klientów.

Domek Fadolandia

Na terenie bawialni znajdują się też 2 salki urodzinowe i wypożyczalnia kostiumów.

Kostiumy Fadolandia

Sklep Fadolandia

Fadolandia zapewnia mnóstwo atrakcji – od możliwości pozostawienia dziecka pod opieką nawet na kilka godzin, poprzez organizację urodzin czy spotkania z wyjątkowymi osobami.

DJ MIKI fadolandia

Koń fadolandia

Haloween Fadolandia

Święta Fadolandia

Ponadto, Fadolandia bierze udział w licznych imprezach w całej Polsce, zapewniając wiele atrakcji nie tylko dzieciom 😉

Minionek fadolandia

Zamek Fadolandia

Zamek Fadolandia

Kule fadolandia

Teraz sami widzicie, dlaczego Fadolandia to tak wyjątkowe miejsce. Moja córka uwielbia wszelkie sale zabaw i większość z nich poznała już na wylot, ale chyba tylko tu bawiła się tak dobrze i tak długo, a my wreszcie miałyśmy czas na kawę i ploteczki… 😉

Kawa fadolandia

Może spodoba Ci się też:

1 komentarz

  1. Dziecięcy raj, a wiadomo, że jak dzieci się dobrze bawią to rodzice mają…wiele radości np. pijąc kawkę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *