ROK BLOGA I PODSUMOWANIE 2017′

Podsumowanie 2017

Kochani!
Witajcie po naprawdę długiej przerwie. Należy Wam się kilka słów wyjaśnienia i przeprosiny na ręce tych wszystkich, którzy mimo prawie miesięcznej przerwy bez zniechęcenia ciągle tu zaglądali. 

Ostatnie półtora miesiąca nie należało do łatwych, a końcówka roku była szczególnie szalona – zwłaszcza zawodowo. Na gruncie prywatnym działo się naprawdę wiele dobrego, również trochę złego, ale pozostaje wierzyć, że i to przyniesie dobre owoce. Najbliższe trzy miesiące nadal nie będą łatwe, gdyż wielkimi krokami zbliża się egzamin adwokacki, a akcja edukacyjna w toku i nabiera prędkości 🙂 Z tego głównie powodu wpisy będą pojawiały się dużo rzadziej, ale zapraszam na mojego Instagrama, który dzięki zaistniałej sytuacji nabrał życia… 😉

Podsumowanie 2017

Tym samym chciałam podziękować wszystkim moim Czytelnikom za cierpliwość,  ciepłe komentarze, a przede wszystkim obecność. Zgromadziło się Was przez ten czas całkiem sporo, z czego jestem szczególnie dumna, gdyż w zasadzie nie prowadzę akcji promujących bloga. Cieszę się zatem, że jesteście tu, bo chcecie, wracacie, ponieważ Wam się podoba i często komentujecie, choć jesteście po raz pierwszy.

Podsumowanie 2017′ nie będzie obszerne i pragnę, żeby skupiło się właśnie na Was – nie na mnie.

Od 27 grudnia 2016 r. powstało dla Was dokładnie 99 wpisów. Napisaliście 563 komentarze!!! Szczególnie dziękuję Bezie i MarLenie – to z Waszej strony spotkało mnie największe zaangażowanie oraz wsparcie. Jesteście niezastąpione!

Podsumowanie 2017

Nie mogę pominąć mojego Małżonka, który jest autorem większości zdjęć i który czyta wszystkie wpisy (nawet modowe!), choć nie chce się do tego przyznać… 😉 Bez Ciebie to miejsce by nie powstało. Dziękuję! :*

Jestem wdzięczna wszystkim Osobom, które pojawiły się na mojej drodze właśnie dzięki blogowi. Dziękuję za to wszystko, co wnieśliście w moje życie. Za nowe pomysły, sprawdzone rady, celne spostrzeżenia. Dzięki Wam trafiłam w miejsca, o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia. To dzięki Wam ciągle się rozwijam.

Wreszcie, dziękuję wszystkim moim Przyjaciołom. Za wsparcie, wspólnie spędzany czas, długie rozmowy, za Waszą obecność – tu i teraz.

Podsumowanie 2017

Szczególnie dziękuję Małgosi z Fadolandii – która udowodniła mi już nie raz, że nie trzeba więzów krwi, by mieć siostrę. I tak od ponad 20 lat… :*

Mam nadzieję, że miniony rok był dla Was pełen radości i nowych doświadczeń. Że w Waszym życiu pojawiły się Osoby, które przywróciły Wam wiarę we wszystko, co dawno temu pogrzebaliście w najdalszych zakamarkach swojej duszy. Niech Nowy Rok przyniesie Wam siłę i zapał do dalszego rozwoju, do szukania własnego miejsca i odkrywania w sobie aspektów, o których nie mieliście pojęcia.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Może spodoba Ci się też:

3 komentarze

  1. Ja również składam na Twe ręce serdecznie podziękowania za prawdziwe sąsiedzką przyjaźń np obdarowywania nas pysznymi roladkami śląskimi 😉 i koszami owoców, za to że nawet jak się nie widzimy, to o sobie miło myślimy rzuciwszy okiem na samochód zaparkowany na osiedlu. Za to, że Twój blog zainspirował mnie do wielu przemyśleń, bardzo ważnych dla mnie. Za to, że po prostu jesteście! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ale to już osobiście…. :-*

  2. Dopiero co tu trafiłam a już jestem oczarowana 🙂 Zazdroszczę męża, który czyta wszystkie posty i robi zdjęcia 🙂 Mój PrawieMąż kojarzy tylko, że coś tam piszę i mu to wystarcza. Chętnie zatrzymam się na dłużej. Zapraszam też do siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *